Hledat
  Hledat...
  Nenalezeny žádné produkty.
  eshop@meesenburg.cz+420 312 285 614
  KontaktPorovnat
  Všechny kategorie

  Systém předsazené montáže Triotherm+

  04.04.2020
  Stavíte ? Chystáte rekonstrukci ? Víte, jak nejlépe namontovat okna do stavby?

   

  PředstavujemeVám systém blaugelbTriotherm+  

  - systém předsazené montážeoken

   

  Chystátese stavět a nebo rekonstruovat Váš dům apřemýšlíte nad úsporouenergií, nad jeho vyhříváním achlazením? Plánujete postavit svůj důmv pasivním anebo nízkoenergetickémstandardu?

  Předsazená montáž oken se systémem blaugelbTriotherm+ je pro Vás správnávolba.

   

  Význam předsazené montáže oken

  Cílem předsazené montáže oken do stavebních otvorů je eliminace tepelných mostů a posun izotermy rosného bodu mimo plochu okna, čímž se dá zabránit tvorbě nežádoucího kondenzátu v zimních měsících. Z tohoto důvodu se okna montují v rovině tepelné izolacestavby.

   

  SystémblaugelbTriotherm+ se skládá pouze ze tříkomponentů:

  1. profily blaugelbTriotherm+

  2. hybridní polymer Power Fix blaugelb

  3. fixační šrouby FK-T30 blaugelb.

   Profilyz vysoko komprimovaného EPS (expandovanéhopolystyrenu) jsou robustní a vyznačují seschopností přenášet vysokézatížení. Dají se lehko a rychle namontovat na nosné stavební těleso a poskytují tepelně izolovaný přenos zatížení. Profily je možné dokonale integrovat do izolačních zón všech fasádních systémů. Nutné utěsnění a mechanické upevnění profilů systému k nosnému podkladu (stěnám stavby) je časověnenáročné.

  Profily jsou tvarově a objemově stálé, odolné vůči vlhkosti astárnutí, vyznačují se vysokouhouževnatostí, dají se lehko opracovat a zkracovat.Díky rybinovému spoji se dají profilynavzájem nekonečně napojovat bez vzniku odpadu, spoj je vysocepřesný a stabilní.

  Nízká hmotnost akompaktní rozměry umožňují lehkézacházení a poskytují výhody připřepravě ke stavbě a na stavbě. Okenní rámy jemožné upevnit k profilům blaugelbTriotherm+ bezpředvrtání. Vaflová strukturazvyšuje pevnost utěsnění mezi nosným podkladem a profily. Hybridní polymer Powerfix blaugelb se vyznačuje vysokou prvotní přilnavostí k rozličným podkladům, rychlým vytvrzením, odolností vůči UV záření a vlivům počasí. Je trvaleelastický, vyrovnává nerovnosti podkladu apohybymateriálu.

   

  Systémblaugelb Triotherm+ můžete objednat ZDE

  Děkujeme k přihlášení odběru novinek
  Něco se nepovedlo, kontaktujte nás
  Zobrazit košík

  Zboží bylo přidáno do porovnání

  Prosím čekejte...
  Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později