Hledat
Kategorie
  Značky
  Blog
  Produkty
   Nenalezeny žádné produkty.
   KontaktPorovnat
   Všechny kategorie

   Historie Meesenburg CZ&SK

   Seznamte se s naším česko-slovenskými vývojem.

   • 1992 - Na úplném začátku stáli tři lidé, kteří založili firmu na fyzickou osobu VOD (Velkoobchod pro Okna a Dveře), to se psal rok 1992.
   • 1994 - Z malé firmičky, která kdysi začínala v garáži se stala během dvou let firma o šesti zaměstnancích a prvního milionového obratu. Zanedlouho se musela firma přemístit do větších
                prostor a to do bývalého zájezdního hostince, který pamatoval i pana Karla Havlíčka Borovského, když tu přespával na svých cestách.
   • 1996 - Ale firma se stále rozrůstala, přibývalo zaměstnanců, odběratelů a zároveň se zvyšoval obrat firmy. Nejstrmější vzestup zaznamenala firma, když začala uvádět ve velké míře na český
                trh stavební kování od firmy  SIEGENIA.
   • 1998 - V říjnu tohoto roku se firma transformovala na společnost s ručením omezeným, což nastartovalo novou etapu vývoje společnosti. 
   • 2000 - V lednu roku 2000 byla opět nucena změnit svoje působiště a vyhledat nové větší prostory. To se podařilo v Kladně. Prostory jsou o rozloze 3 500 metrů čtverečních skladovacích a
                kancelářských ploch. 
   • 2001 - O rok později se podařilo koupit celý areál do svého vlastnictví a zahájit nutné opravy.
   • 2008 - V roce 2008 firma Prechtel GmbH odprodala svůj většinový podíl  firmě Meesenburg OHG
   • 2013 - V roce 2013 došlo k převzetí 100% vlastnického podílu slovenské společnosti Conmat s.r.o. a tím započít etapu působení na slovenském trhu.
   • 2016 - Od 1.1.2016 se změnily názvy společností z VOD s.r.o. na Meesenburg s.r.o. (CZ) a z Conmat s.r.o. na Meesenburg s.r.o. (SK).
   • 2019 - V tomto roce jsme do naší skupiny připojili další dvě firmy: v dubnu obchodní síť firmy ZAN GROUP z Prievidzy a v květnu obchodní aktivity společnosti MF Service z Bratislavy.
                Těmito kroky jsme posílili naší pozici na slovenském trhu a zahájili činnost nové divize - Meesenburg Service na automatické posuvné dveře a dveřní pohony. 

   Od vzniku firmy až do současnosti se společnost rozrostla několikanásobně, nyní má téměř 30 zaměstnanců, na 800 pravidelných odběratelů a kontinuálně rostoucí obrat.

   Děkujeme za přihlášení k odběru novinek
   Něco se nepovedlo, kontaktujte nás
   Zobrazit košík

   Zboží bylo přidáno do porovnání

   Prosím čekejte...
   Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později