Hledat
Kategorie
  Značky
  Blog
  Produkty
   Nenalezeny žádné produkty.
   KontaktPorovnat
   Všechny kategorie

   Filozofie

   Naše motto: "Mít radost z práce!"

   Naše FILOSOFIE: hodnoty, vize a naše poslání

   „ Jsem pevně přesvědčen, že ten kdo se umí pro něco nadchnout a má radost z práce (Spaß bei der Arbeit), může hodně dokázat a vytvořit něco nového.“

   Martin Meesenburg   

   Přesně podle této filosofie přistupujeme ke své dennodenní práci. Pouštíme se otevřeně a přímo do osvědčených postupů a přibíráme každého sebou – ať už zákazníky, zaměstnance nebo dodavatele. Jen profesionální prací můžeme docílit spokojenosti našich obchodních partnerů. Dlouhodobé partnerství a důvěra je pro nás důležitější než momentální nebo krátkodobý úspěch.


   Naše POSLÁNÍ: za tím si stojíme

   Chceme být kompetentním partnerem pro výrobní a montážní firmy v oblasti oken a dveří. Naší činností a s pomocí našich zákazníků, chceme přinášet větší estetiku, komfort, funkčnost a bezpečí do našeho bydlení - životního prostoru. Za účelem stálého zlepšování poskytujeme našim zákazníkům a partnerům odborné poradenství, optimální obsluhu, nabízíme systémová řešení a jako vedlejší podporu dáváme k dispozici alternativní výrobky v rámci našich vlastních výrobkových značek.


   Naše HODNOTY: na tom stavíme

   Zvídavost: 

   Naším motorem je zájem o zákazníka. Vždy pro něj chceme najít nejlepší řešení. Z tohoto důvodu jsme nuceni kontinuálně sledovat nejnovější změny v oblasti technologií, vědy a životního prostředí. Jen tak držíme krok s posledními trendy doby.

   Spolupráce: 

   Vztahy se zákazníky, dodavateli a spolupracovníky pro nás znamenají jeden společný celek s dlouhodobým partnerstvím založeným na důvěře. Pro pochopení a uspokojení individuálních požadavků je důležitá otevřená a rovná komunikace. Proto je u nás uprostřed všeho dění vždy člověk.

   Profesionalita: 

   Vždy usilujeme o nejvyšší přidanou hodnotu pro naše obchodní partnery. Pro splnění tohoto požadavku, musí být všechny produkty, servis a procesy profesionálně zvládnuty. A je jedno jestli jde o znalosti produktů, stavební branže nebo digitalizaci: naši partneři se na nás mohou spolehnout.


   Naše VIZE: to je náš cíl

   Každý den pracujeme na tom, udělat svět našich zákazníků o něco jednodušší, aby se každý z nich mohl plně soustředit na svoje klíčové dovednosti. S tímto cílem nastavujeme naše prodejní kanály a servisní služby tak, abychom mohli našim partnerům nabídnout omnichannel-zážitek (vícekanálový zákaznický prožitek).

   Děkujeme za přihlášení k odběru novinek
   Něco se nepovedlo, kontaktujte nás
   Zobrazit košík

   Zboží bylo přidáno do porovnání

   Prosím čekejte...
   Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později