Měna
CZK
Chemická kotva OT120, 300 ml, univerzální
Loading...
Více za méně

Chemická kotva OT120, 300 ml, univerzální

Množstevní sleva
1 - 11 ks
283 Kč / ks
12 a více ks = sleva 2 %
277 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč

Univerzální chemická kotva illbruck OT120 je dvoukomponentní polyesterová pryskyřice bez styrenu. Je určena pro kotvení závitových tyčí, svorníků a pouzder do netrhlinového betonu, asfaltu, zdiva, apod. Vyznačuje se jen minimálním zápachem a je ideální pro použití v interiéru a ve stísněných prostorách. Obsah 300 ml.

Detailní informace

Kód: 10894
Značka: illbruck
283 Kč / ks 234 Kč bez DPH
Skladem >50 ks
Můžeme doručit do:
4.4.2025
Možnosti doručení
Zbývá nakoupit za 1 000 Kč pro dopravu ZDARMA

Detailní popis produktu

illbruck OT120 Univerzální chemická kotva je 2 - komponentní polyesterová pryskyřice bez styrenu.

Je určena pro kotvení závitových tyčí, svorníků a pouzder do betonu, cihel a do dutých keramických, vápeno-cihlových či betonových tvarovek.

Může být aplikována do suchých, vlhkých i zaplavených vyvrtaných otvorů.

Vlastností:

  • Dobrý výkon, vysoká kvalita, univerzálnost a rychlé vytvrzení
  • Použití v kombinaci se závitovými tyčemi, svorníky a objímkami s vnitřním závitem
  • Bez styrenu, rozpouštědel a zápachu
  • Flexibilní kotevní hloubky
  • Vhodné pro beton, zdivo (plné a duté) a kámen
  • Vhodné pro venkovní i vnitřní použití

 

 Pro materiály:

  • Beton
  • Plné a duté zdivo
  • Tvrdý přírodní kámen
  • Skalní podklad

 ETA certifikace

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 0.1 kg
id: 10894
Kód: 396568
EAN: 8713465314804

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.